Wapń bez wit. D3 125g

14,00 zł
Brutto

CALCIUM REPTI PLANET WAPNO DLA GADÓW 125 G

Pokarm uzupełniajacy dla gadów. Drobno sproszkowany suplement wapnia.

Sproszkowany wapn jest w 100% naturalny, wiec nie mozna go przedawkowac. Nalezy unikac nadmiernego pylenia, poniewaz moze to byc zniechecajace dla karmionego zwierzecia. Wiekszosc gadów i płazów moze absorbowac wapn wraz z pozywieniem, pod warunkiem obecnosci witaminy D3. Wazne jest by zapewnic odpowiednie zródło promieniowania UVB, tak by umozliwic synteze witaminy D3. Suplementy witaminowo mineralne nalezy stosowac w połaczeniu ze sproszkowanym wapniem.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

CALCIUM REPTI PLANET WAPNO DLA GADÓW 125 G

Pokarm uzupełniający dla gadów. Drobno sproszkowany suplement wapnia.

Sproszkowany wapn jest w 100% naturalny, wiec nie można go przedawkować. Należy unikać nadmiernego pylenia, ponieważ może to być zniechęcające dla karmionego zwierzęcia. Większość gadów i płazów może absorbować wapn wraz z pożywieniem, pod warunkiem obecności witaminy D3. Ważne jest by zapewnić odpowiednie źródło promieniowania UVB, tak by umożliwić syntezę witaminy D3. Suplementy witaminowo mineralne należy stosować w połączeniu ze sproszkowanym wapniem.

Skład: Węglan wapnia.

Instrukcja karmienia: Karme dla zwierząt roślinożernych posypujemy sproszkowanym wapniem. Owady karmowe umieszczamy w pudełku, do którego został wsypany sproszkowany wapn, delikatnie potrząsamy pudełkiem tak by proszek przykleił się do owadów. Następnie natychmiast podajemy je do karmienia. Zwierze zawsze musi mieć dostęp do czystej wody. Po otwarciu należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Data ważności podana na opakowaniu.

58 Przedmioty

Zobacz także